Αν και γενικότερα δεν καταναλώνω χρόνο στην υποβολή σχολίων και κριτικών στο διαδίκτυο, ο λογος που πρόκειται να το κάνω είναι οτι πριν μου συστήσουν την Modesto είχα πρόβλημα με την ποιότητα ζωοτροφών που χρησιμοποιούσα, δίχως να το έχω συνειδητοποιήσει. Μέσα σε μερικούς μήνες είδα σημαντική διαφορά και κατάλαβα τους λόγους που εδώ και αρκετά χρόνια έπρεπε να είχα αλλάξει τις ζωοτροφές που μεχρι πρότινος εμπιστευόμουν. Ενας συνεργάτης μας, μου συστησε την νεοσύστατη Modesto. Απο την αρχή της επαφής μας, η εταιρεία απέδειξε τον επαγγελματισμό και την συνέπεια που τη διέπουν. Πέραν της άψογης συνεργασίας και του προσωπικού ενδιαφέροντος που τα παιδιά δείχνουν στον πελάτη, θελω να σταθώ στην υψηλή διαθεσιμότητα προϊόντων και την υψηλών προδιαγραφών ποιότητα των προϊόντων τους. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα σε κάποιον ο οποίος δεν έχει κατασταλάξει ή ακόμα και αντιμετωπίζει προβλήματα με τα προϊόντα που χρησιμοποιεί. Τέλος, η σχεση ποιότητας- τιμής είναι κατά την άποψή μου η καλύτερη της ελληνικής αγοράς.
Ιδιώτης